Į Pradžią » Naujos knygos » Suaugusiems » Kūdikių receptų knyga

Kūdikių receptų knyga

Autorė: Giedra Sadauskienė

kudikiu receptu knygaKnygoje rasite: daugiau nei 100 gardaus naminio maisto receptų 6-36 mėn. amžiaus kūdikiams, šeimos gydytojos patvirtintas kūdikių mitybos rekomendacijas, vertingas pastabas ir patarimus, kaip galima patiekti ir paįvairinti kūdikiams ruošiamus patiekalus, daugelio valgių maistingumo informaciją.

Pirmieji kūdikio metai - pats tinkamiausias laikas formuoti tinkamus mažojo šeimos nario valgymo įpročius. Kūdikiai dar negali pasakyti, kada jie sotūs ir laimingi, bet parodyti tai sugeba puikiausiai. Knygoje pateikiamus receptus, mitybos tendencijas ir kitą informaciją surašė neišsemiamą patirties bagažą turinti penkių vaikų mama Giedra Sadauskienė, o kiekvieną jų patikrino šeimos gydytoja Audronė Urbonienė (Saulės šeimos medicinos centras). Ilgametę patirtį turinti šeimos gydytoja kartu su knygos autore rūpinosi, kad visi receptai būtų pateikiami nuoseklia eilės tvarka: nuo 6 mėn. kūdikiams skirtų receptų iki tų, kurie rekomenduojami vyresniems (18-36 mėn.) vaikams. Knygoje pateikiamos porcijų dydžio, maisto medžiagų normų, galimų alerginių reakcijų ir jų atpažinimo rekomendacijos.