Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Mergiotė ir miražas dovanų

Mergiotė ir miražas dovanų

Autorius: Domas Austis

Ekskursija po Maču Pikču? Argi galėtų būti kas įdomiau! Bet skaitytojams pažįstamas penketukas puikiai žino, kad Maču Pikču galima patirti ne tik linksmų, bet ir pavojingų nuotykių. Ir šįkart tam nė nereikia keliauti laiku. Pasirodo, kad pilotas, skraidinantis vaikus ir mokytoją Simoną į ekskursiją virš dykumos, turi savų kėslų. Nė patys to nežinodami, vaikai įsipainioja į sudėtingą kriminalinių nusikaltėlių suėmimo operaciją. Ir tik nepaprasta vaikų drąsa ir ištvermė jiems padės.
Tai – trečioji Domo Ausčio serijos apie mergiotę knyga. Šįkart šauniesiems padaužoms ir jų mokytojai tenka prieš jų valią sudalyvauti paslaptingoje inkų ceremonijoje ir, deja, ne tik kaip žiūrovams. Laimei, bičiuliams pavyksta pasprukti, bet greitai paaiškėja, kad už viso to slypi daug paslapčių. Tam, kad jos būtų išaiškintos, vaikams teks pasikliauti vienas kitu ir sugalvoti, kaip išgyventi džiunglėse.