Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Visa tiesa apie gyvūnus

Visa tiesa apie gyvūnus

Autorius: Marius Čepulis

Gamtos fotografas Marius Čepulis įspūdingai iliustruotoje knygoje prabyla paukščių, žvėrių ir vabzdžių balsais. Nuo auslindos iki briedžio, nuo kiškio iki gulbės – kiekvienas gauna progą demaskuoti žmonių apie juos prikurtus mitus, pasipasakoti apie mėgstamiausius skanėstus, poravimosi ir žiemojimo įpročius. Vaizdingi monologai prajuokins, suteiks žinių ir paskatins naujomis akimis pažvelgti į mus supančią gamtą.
Atvirus ir dažnai juokingus gyvūnų pasakojimus iliustruoja paties knygos autoriaus fotografijos ir šmaikštūs dailininko Edgaro Strauko piešiniai. Kokia gandrų nuomonė apie vaikų nešimą žmonėms? Kokio aparato reikia žiogui ir kokio – uodui? Kaip kalba stirnos, danieliai ir briedžiai? Išvis – kuo jie skiriasi? Kas yra didžiausias ežio priešas? O kieno vaikai – didžiausi lepūnėliai? Kodėl rupūžei tenka vyrą ant kupros nešioti? Kokią standartinę procedūrą įsibrovėliams atlieka skruzdės? Jei sutiksi – pasiklausk. Arba gali perskaityti šioje knygoje.