Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu

Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu

Autorius: Jules Verne

Visame pasaulyje garsaus klasiko Žiulio Verno knyga įsuks į kvapą gniaužiančių nuotykių verpetą.
Profesorius Pjeras Aronaksas išvyksta į ekspediciją ieškoti didžiulės jūrų pabaisos, kuri, pasirodo, besanti plienu kaustytas povandeninis laivas, vadovaujamas paslaptingojo kapitono Nemo.
Pakliuvę į laivo nelaisvę, bebaimiai herojai leidžiasi į povandeninę odisėją aplink pasaulį ir per devynis mėnesius įveikia dvidešimt tūkstančių mylių. Keliautojams atsiveria daug paslapčių, jie patiria stulbinamų nuotykių, išvysta daugybę stebuklų – Indijos ir Ramiajame vandenynuose, Raudonojoje ir Viduržemio jūrose, Atlanto vandenyne, pietų ir šiaurės jūrose!
Jūra įkūnija nepaprastą galią ir nuostabų gyvenimą. Jūra – tai amžinas judėjimas ir meilė.