Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Nenuorama Dorė skrajoja padebesiais

Nenuorama Dorė skrajoja padebesiais

Autorė: Abby Hanlon

Dorei šiandien bloga diena. Ją verčia vilktis bjaurią striukę. Mama liepia žaisti tyliai. Be to, grįžo jos priešė. Bet staiga Dorei ima klibėti dantis! Leiskis su Valiuke Dore į laukinę – ir klibančią – kelionę.
Abby Hanlon (www.abbyhanlon.com) anksčiau dirbo mokytoja. Įkvėpta savo mokinių pasakojimų, ji ėmė rašyti istorijas vaikams ir pati išmoko piešti. Ji yra knygos „Ralfas pasakoja istoriją“ bei „Nenuoramos Dorės“ serijos knygų autorė. Pirmoji „Dorės“ serijos knyga gavo Amerikos bibliotekų asociacijos (ALA) apdovanojimą, ji buvo išrinkta „Kirkus“, „Publishers Weekly“ ir žurnalo „Parent’s“ geriausia knyga bei „Golden Kite“ garbės knyga. Antroji knyga „Nenuorama Dorė ir tikra draugė“ laimėjo „Cybil“ apdovanojimą, o trečioji „Dorė ir juoda avelė“ taip pat gavo Amerikos bibliotekų asociacijos apdovanojimą. Abby gyvena Brukline, Niujorke, su vyru ir dviem vaikais.