Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Nenuorama Dorė ir piratų lobis

Nenuorama Dorė ir piratų lobis

Autorė: Abby Hanlon

Dorė svajoja tapti pirate. Nes trokšta rasti lobį. Ir padėti savo sesei Violetai. Tačiau piratauti daug sunkiau, nei Dorė įsivaizdavo.
Kartu su Dore leiskitės į pašėlusį nuotykį po vandenyno platybes.
Abby Hanlon (www.abbyhanlon.com) anksčiau dirbo pradinių klasių mokytoja. Įkvėpta savo mokinių pasakojimų, ji ėmė rašyti istorijas vaikams ir pati išmoko piešti. Ji yra knygos „Ralfas pasakoja istoriją“ ir knygų serijos „Nenuorama Dorė“ autorė. Pirmoji šios serijos knyga – „Nenuorama Dorė“ – gavo Amerikos bibliotekų asociacijos (ALA) apdovanojimą, buvo išrinkta „Kirkus“, „Publishers Weekly“ ir žurnalo „Parents“ geriausia knyga bei „Golden Kite“ garbės knyga. Antroji knyga „Nenuorama Dorė ir tikra draugė“ laimėjo „Cybil“ apdovanojimą, o trečioji „Dorė ir juoda avelė“ taip pat gavo Amerikos bibliotekų asociacijos apdovanojimą. Autorė su vyru ir dviem vaikais gyvena Niujorko rajone Brukline.