Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Vartininkas ir jūra. Antroji Vaflinių širdelių knyga

Vartininkas ir jūra. Antroji Vaflinių širdelių knyga

Autorė: Maria Parr

‒ Kas stovėdavo vartuose?
Aš žioptelėjau. Kaip jis galėjo nežinoti? Visi miestelyje žino, kad Lena yra berniukų komandos vartininkė. Ji žengė žingsnį link rato vidurio mūvėdama vartininko pirštines ir metė įžūlų žvilgsnį į vyrą juodu sportiniu kostiumu.
‒ Aš.
‒ Tik tu?
Atsiradus naujam futbolo treneriui, dvylikametės vartininkės Lenos Lid gyvenimą užtemdo juodi debesys. Jos kaimynas Trilė laužo galvą, kaip padaryti įspūdį klasės naujokei. O jo senelis, nepaisydamas garbaus amžiaus, leidžiasi į žuvies milžinės medžioklę jūroje.
Šiais metais Lenai, Trilei ir seneliui tenka pakovoti patiems su savimi ir su gamtos jėgomis. Nes kas gi belieka, kai, rodos, niekas nesiseka, o visiems nė motais, ką iš tiesų sugebi?
Juk nevalia pasiduoti. Kaip Lena Lid sako: Tiems priekyje, velniai griebtų, jau pats laikas išsibudinti!
Dar vienas džiugus susitikimas su bičiuliais iš „Vaflinių širdelių“.