Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Marmiai. Kur gyvena meilė?

Marmiai. Kur gyvena meilė?

Autorė: Indrė Pavilonytė

marmiai kur gyvena meile4–7 m. vaikams.
Šilta ir jautri dvynių – rašytojos Indrės Pavilonytės ir dailininko Martyno Pavilonio – istorija visai šeimai apie beribę tėvų̨ meilę ir rūpestį̨.
Marmiukas Liu nusiminęs – tėvai jį nuolat drausmina, todėl jis jaučiasi nemylimas. Sutikęs baltą kiškelį marmis iškeliauja ieškoti tikrosios meilės. Bekeliaudamas įklimpsta pelkėje ir kiškis vos jį išgelbėja. Šalia nėra tėvelių – nėra, kas paguostų ir palaikytų. Liu supranta, kad tėveliai duodami jam pastabų taip parodo ir savo meilę bei rūpestį. Jis grįžta pas tėvus, kad apsikabintų ir pasakytų, kaip juos myli.
Knygoje vaikas ras svarbią pamoką apie tėvų meilę ir apie daugialypį žmonių jausmų pasaulį – kad jis prieštaringas, jį ne visada lengva suprasti, kad kartais reikia mokytis „išskaityti“ tai, ko žmonės nepasako žodžiais, bet parodo veiksmais.
„Marmiai. Kur gyvena meilė?“