Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Tu gali. Kaip pasitikėti savimi ir įveikti kasdienes problemas

Tu gali. Kaip pasitikėti savimi ir įveikti kasdienes problemas

Autorius: Niels van Hove

tu gali24–8 metų vaikams ir jų tėveliams.
Džekas – geras ir linksmas berniukas. Jam patinka mokykloje, jis turi daug pomėgių. Bet, kaip ir kiekvienas vaikas, namie ar mokykloje kartais susiduria su nemalonumais. Skaitykite ir sužinokite, kaip Džekas išmoko pasitikėti savimi bei įveikti kasdienius rūpesčius.
Džeko pavyzdys tikrai įkvėps vaikus tapti tvirtesnius ir atsparesnius, taigi ir laimingesnius.
„Nesėkmės baimė, problemų sprendimų įgūdžių stoka – vieni didžiausių vaikų iššūkių, su kuriais susiduriu psichologo kabinete. Ši knygelė gali tapti puikia pagalba vaikams ir jų tėvams mokantis įgūdžių, kurie bus itin svarbūs norint gyventi sveikai, sėkmingai ir laimingai.“
Vaikų psichologė, vaikų psichologijos centro „Laimingas vaikas“ įkūrėja ir vadovė Milda Karklytė-Palevičienė
Knygos autorius Nielsas – yra dviejų dukrų tėtis, psichologinio tvirtumo mokytojas ir knygų autorius, padedantis žmonėms atskleisti geriausias savo savybes.
Taip pat ieškokite Niels Van Hove knygos „Aš galiu“ apie mergaitę Keitę ir tai, kaip jai pavyksta išmokti pasitikėti savimi ir įveikti įvairias kasdienes problemas.