Made by Indira

Autorės: Caja Cazemier, Martine Letterie

made by indiraKaip smagu įsigyti naujus marškinėlius ar džinsus! Ypač jei jie kainuoja tik kelis eurus! Penkiolikmetei Terai iš Nyderlandų patinka apsipirkinėti. Ir jei randa itin pigių drabužių, labai džiaugiasi.
Indira, kuriai taip pat penkiolika metų, gyvena Indijos provincijoje visiškame skurde ir nežino, kaip padėti šeimai grąžinti skolą. Jai į rankas pakliūva verpyklos lankstinukas, kviečiantis dirbti jaunas merginas ir žadantis aukso kalnus. Indira susivilioja pasiūlymu, tačiau gražūs fabriko pažadai pasirodo esantys melas.
Keliaudama po Indiją Tera atranda, kad jos perkami drabužiai slepia ištisą istoriją. Ir nelabai gražią. Kiekgi iš tikrųjų kainuoja mada?
Knyga MADE BY INDIRA, pasakojanti dviejų skirtingose pasaulio šalyse gyvenančių penkiolikmečių mergaičių istoriją, atskleidžia mados imperijos peripetijas ir kviečia susimąstyti apie atsakingą vartojimą.