Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Slibinas vardu Nerimas. Kaip padėti vaikams susidraugauti

Slibinas vardu Nerimas. Kaip padėti vaikams susidraugauti

Autorė: Sharie Coombes

slibinas vardu nerimasSlibinas Nerimas ir Monika kasdien drauge patiria nuotykių. Jie kartu žaidžia lauke, ir Nerimas padeda abiem sėkmingai grįžti namo. Tačiau naujose situacijose Nerimas nežino, ką daryti. Puolęs į paniką jis neleidžia Monikai nei miegoti, nei susirasti naujų draugų.
Pagrindinės vaikų nerimo priežastys - naujos situacijos ir mėginimas susidraugauti. Kai vaikai dažnai jaudinasi, kiekviena diena atrodo kančia, o ne džiaugsmas. Šiame pasakojime vaikų ir šeimos psichoterapeutė dr. Sharie Coombs siūlo planą, padedantį tramdyti vaiko nerimą ir neleidžiantį jam užaugti iki didžiulio slibino.