Į Pradžią » Naujos knygos » Vaikams ir jaunimui » Pradėk dabar: finansinis gidas paaugliams

Pradėk dabar: finansinis gidas paaugliams

Autorė: Jūratė Cvilikienė

pradek dabar finansinis gidas paaugliamsPradėk dabar: finansinis gidas paaugliams“ - tai pirmasis gidas visiems jaunuoliams, kurie už savo finansinę situaciją nori būti atsakingi patys: sumaniai ir atsakingai tvarkytis su pinigais, išmokti taupyti, investuoti ir pasirūpinti karjera ar įsteigti nuosavą verslą.
Finansų ekspertė Jūratė Cvilikienė ir žinomi sėkmingi žmonės Lietuvoje – Beata Nicholson, Orijus Gasanovas, Rimvydas Širvinskas (Makalius), Ieva Krivickaitė, Tautvydas Marčiulaitis ir Laurynas Zmejauskas – dalijasi įkvepiančiomis istorijomis, nuotykiais, praktiniais patarimais bei įžvalgomis ir padeda atsakyti į svarbiausius klausimus, susijusius su pinigais, nuolat kylančius jaunam žmogui:
- Kaip ir kur užsidirbti?
- Kaip valdyti pinigus ir sutaupyti?
- Kaip sukurti verslą?
- Kaip investuoti?
- Kaip sukurti karjerą?
- Kaip savanorystė gali padėti atrasti save?
Rekomenduojama 12–18 m. amžiaus jaunuoliams, jų tėvams ir vyresniųjų klasių ekonomikos mokytojams.
Knygos „Pradėk dabar: finansinis gidas paaugliams“ turinys sukurtas „Swedbank“ lėšomis. Siekdami didinti finansinių žinių prieinamumą, „Swedbank“ šių leidinių padovanojo visoms Lietuvos savivaldybių bibliotekoms ir organizacijos „Gelbėkit vaikus“ kuruojamiems vaikų dienos centrams.