Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka
Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

Į Pradžią » Paslaugos » Viešoji interneto prieiga

Viešoji interneto prieiga

VIP atidarymas viešojoje bibliotekoje

Vieša interneto prieiga yra vieta, kurioje galima nemokamai naudotis internetu.

Čia galima prieiga prie kompiuterių ir interneto tiems, kuriems ji kitaip nepasiekiama, padedama perprasti informacines technologijas, užtikrinama prieiga prie viešo administravimo ir kitų viešų paslaugų, teikiamų internetu. Viešieji interneto prieigos taškai yra aprūpinti kompiuteriais, daugiafunkciniu aparatu su skeneriu, spausdintuvu ir kopijavimo aparatu bei interneto ryšiu.

• Viešos interneto prieigos darbo vietos yra Telšių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir filialuose. Tai galimybė kiekvienam bibliotekoje apsilankiusiam asmeniui nemokamai naudotis internetu, taip pat gauti darbuotojo konsultaciją bei pagalbą naudojantis informacinėmis technologijomis;

• Pirmą kartą jungiantis prie VIP, bibliotekininkas suteikia nuolatinį vartotojo prisijungimo vardą ir slaptažodį. Šie duomenys galioja visose VIP vietose visoje Lietuvoje neribotai.

• Bibliotekoje esantys kompiuteriai yra skirti informacijos paieškai interneto tinkluose, prenumeruojamose duomenų bazėse, informaciniuose kompaktiniuose diskuose, darbui su Microsoft Office programomis.

 

 
Savanoris bibliotekoje