DIDYSIS KNYGŲ PRISTATYMO KONKURSAS

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka organizuoja regioninį Knygų pristatymo konkursą vaikams ir jaunimui. Konkurso tikslas – populiarinti kokybišką bei vertingą lietuvių ir užsienio šalių įvairių žanrų literatūrą vaikams ir jaunimui. Lapkričio 7 dieną Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje įvyko knygų pristatymo atrankinis konkursas. Jo metu pasirodė moksleiviai iš trijų amžiaus kategorijų. Konkurse dalyvavo 38 mokiniai , buvo pristatyta 17 knygų. Vaikai knygas pristatė rimtai pasiruošę: išraiškingai, sudominančiai, entuziastingai, linksmai. Pristatymų metu naudotos ir technologijos: vaizdai, pateikčių programa, filmuota medžiaga. Nors ir reikėjo išrinkti tris prizines vietas, tačiau apdovanoti buvo visi. Dalyvavusieji gavo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos įsteigtus prizus ir Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos padėkas. (padėkos raštus)

Knygų pristatymo komisiją sudarė: Telšių Kultūros centro režisierė Alina Gintalienė, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų veiklos ir vadybos skyriaus vedėja Ekaterina Prakapene , vaikų lit. skyriaus vyr. bibliotekininkė Urtė Vaserienė ir Reinaldas Šulskis, Telšių Žemaitės dramos teatro studijos „Savi“ aktoriai Elija Norvaišaitė ir Vilius Dikontas.

Knygų pristatymo konkurso finaliniame renginyje Šiauliuose lapkričio 15 d.. Telšiams atstovaus:

• Telšių „Ateities“ progimnazijos 1A klasės mokinys Jaunius Maščinskas. Pristatė knygą Rytis Daukantas „Simonas Daukantas-vargo pelė“.
  • Telšių „Ateities“ progimnazijos 7A klasės mokinė Julija Stulpinaitė. Pristatė knygą Davidas Aldertonas „Kaip išsirinkti šunį“.
  • Telšių „Žemaitės“ gimnazijos 1B gimnazijos klasės mokinių komanda: Viktorija Steponavičiūtė, Dovydas Žyprė, Gabijus Liūnas, Nerijus Gustys. Pristatė knygą Erichas Marija Remarkas „Trys draugai“.

Nuotraukos Monikos Lukoševičienės