Vienuoliktoji menininkės parodos "Išrinktieji" stotelė - TELŠIAI!

Paroda Isrinktieji 2018 m

Žymios žurnalistės, redaktorės bei fotomenininkės Lilijos Valatkienės garsių dailės kūrėjų portretų parodos „Išrinktieji“ atidarymas. Lilija Valatkienė pustrečių metų su fotoaparatu „medžiojo“ savo išrinktuosius ir sukūrė didelio formato fotografijų ekspoziciją „Išrinktieji“. Tai 90 garsių šiandienos Lietuvos dailininkų, dailėtyrininkų portretai, kurie taip pat užfiksuoti ir išleistame albume. Parodos atidarymo metu autorė pristatys knygą. Paroda ir edukaciniai užsiėmimai sėkmingai keliauja per Lietuvos galerijas.Ji buvo eksponuota Vilniuje dailininkų sąjungos galerijoje, Panevėžio fotografijos galerijoje, Birštono „Kurhauzo“ galerijoje, Kauno M. Žilinsko galerijoje, Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus Klaipėdos galerija. Vienuoliktoji „Išrinktųjų“ stotelė – Telšių Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka. Po Telšių „Išrinktieji“ tęs savo kelionę per Lietuvą – į Plungės, Šiaulių, Raseinių, Alytaus, Šakių, Biržų, Ukmergės bibliotekas bei muziejus.

KVIEČIAME atvykti visus menui neabejingus telšiečius bei rajono gyventojus į Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos skaityklą (Respublikos 18, ketvirtas aukštas). LAPKRIČIO 20 d. 17 val. Devyniasdešimties "Išrinktųjų" psichologinių portretų parodos fone savo kūrybą pristatys garsus Lilijos Valatkienės parodoje išrinktieji telšietis – menininkas, Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto profesorius Romualdas Inčirauskas.

Bus labai įdomu!