Kvietimas EBSCO mokymams

ebsco paveikslKviečiame bibliotekos skaitytojus ir visus norinčius  jungtis į EBSCO duomenų bazių mokymus  sausio mėnesį:

1) 01.14, 13.30 val. Tema - Pasiruošimas magistro darbo rašymui.
2) 01.19, 11.30  - Pažintis su EBSCO eBooks ir šio resurso panaudojimo, rengiant mokslinį darbą, galimybės.
3) 01.20, 11.30  - EBSCO Open Dissertations ™ - tarptautinė mokslo darbų ir disertacijų duomenų bazė.
4) 01. 21, 18.00  - Webinar'as, kuriame bus aptariamos krizės iššūkių suformuotos naujo lyderio charakterio savybės. Lektorius - John Baldoni.

Mokymai vyks anglų kalba. Registruojantis skiltyje Company įrašomas bibliotekos pavadinimas  -  KAROLINA PRANIAUSKAITE PUBLIC LIBRARY OF TELSIAI. (Pastaba: Ne prie visų išteklių, apie kuriuos ketinama  organizuoti mokymus, turime prieigą).  Klausti: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.   arba  tiesiogiai: Damian Piera < Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. > .