DOVANA BIBLIOTEKOS KOLEKTYVUI – KONCERTAS

Jubiliejinius bibliotekos metus kolektyvas palydėjo šventiškai – gruodžio 28 d. Žemaitės dramos teatre klausėsi populiarios klasikinės muzikos koncerto, kurį bibliotekos 100-mečio proga dovanojo Telšių rajono savivaldybės administracija.

Renginys skirtas operos solisto Liutauro Navicko 30-ies kūrybinės veiklos metų sukakčiai paminėti. Dainininkas nuo 1994 m. yra Lietuvos operos ir baleto teatro solistas, nuo 2008 m. – Vilniaus konservatorijos dainavimo metodinės grupės vadovas, mokytojas. Dalyvavo tarptautiniuose konkursuose Belgijoje, Ispanijoje, Australijoje. Stažavosi Kopenhagoje, Barselonoje. Žymiausi jo vaidmenys: Artūras Gaetano Donicečio operoje „Liučija di Lamermur“, Polonė Vinčenco Belinio Normoje“, Barinkajus Johano Štrauso „Čigonų barone“, Josefas Johano Štrauso „Vienos kraujas“.

Be L. Navicko, koncerte dainavo operos solistai Simonas Strazdas, Evelina Gancevska, smuiku griežė Danielius Gancevskis.

Dėkojame už ypatingą dovaną!

Loretos Gedeikienės nuotraukos