PARODA „VAIZDINGA KALBA KNYGOS VIRŠELYJE“

Ar skaitytojas susidomės knyga ir ras jai vietą savo lentynoje, didele dalimi priklauso nuo knygos viršelio. Tai skaitytojo ir knygos pirmojo susitikimo vieta. Knygos viršelio užduotis – atverti skaitytojo širdį, o tai gali tik taiklus, tikslus, nušlifuotas žodis.
KVIEČIAME Į BIBLIOTEKĄ! Skaitykloje (IV aukšte) eksponuojama įdomi paroda, skirta Lietuvių kalbos dienoms paminėti.
Lietuvių kalbos dienos LR Seimo Švietimo ir mokslo komiteto bei Valstybinės lietuvių kalbos komisijos iniciatyva nuo 2016 m. kiekvienais metais rengiamos vasario 16 – kovo 11 dienomis Lietuvoje ir užsienyje. Atsižvelgdama į pandeminę situaciją, Kalbos komisija siūlo 2022 m. Lietuvių kalbos dienų renginius organizuoti vasario–gegužės mėn.
Daugiau nuotraukų: