VAKARAS SU IEVOS SIMONAITYTĖS KŪRYBA

Nuoširdus, jaukus vakaras su Ievos Simonaitytės kūryba. Šventišką Kovo 8-ąją moterys bibliotekoje skaitė, dalijosi prisiminimais, linkėjo vienos kitoms stiprybės ir... jau planavo kitus susitikimus. O šis pasibuvimas skirtas žymiausios Klaipėdos krašto gyvenimo vaizduotojos lietuvių prozoje rašytojos Ievos Simonaitytės metams ir 125-osioms jos gimimo metinėms.

„Tai moteris, kurios negali pamiršti“, – apie ryškiausius įspūdžius iš gyvų susitikimų su rašytoja pasakojo pedagogė, ilgiausiai Telšių Žemaitės dramos teatre vaidinanti ir iki šiol daugiausiai vaidmenų čia sukūrusi aktorė Liuda Lėverienė, literatė, poezijos žinovė, bibliotekininkė Ieva Sigita Naglienė. Telšių Trečiojo amžiaus universiteto moterys ir jų vadovė Danutė Juškienė skaitė labiausiai jas sujaudinusias ištraukas iš žymiausių I. Simonaitytės kūrinių „Vilius Karalius“, „Aukštujų Šimonių likimas“. Fragmentai iš rašytojos gyvenimo atsispindėjo virtualioje parodoje, kurią parengė bibliotekos bibliografė Kristina Momkienė. Vakarą šiltai vedė bibliotekininkė Jolita Maščinskienė.

Daugiau nuotraukų: