KVIEČIAME NEMOKAMAI NAUDOTIS DUOMENŲ BAZĖMIS

duomen_bazs.jpgTelšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje galima nemokamai naudotis šiomis duomenų bazėmis:

Lietuvos duomenų bazės:

·BNS (Baltic News Service) – didžiausia Baltijos valstybių naujienų agentūra, renkanti, apdorojanti ir platinanti informaciją apie Baltijos šalių ir pasaulio politinį, visuomeninį, ekonominį ir kultūrinį gyvenimą.

·Infolex – teisės aktų posistemė. Joje talpinami: LR institucijų priimtų teisės aktų tekstai, skelbti oficialiuose leidiniuose ar Teisės aktų registre.

Užsienio duomenų bazės:

·EBSCO Publishing – viso teksto ir bibliografinės periodinių leidinių straipsnių duomenų bazės socialinių, humanitarinių, medicinos ir technikos mokslų klausimais. Suteikiami individualūs slaptažodžiai naudotis EBSCO duomenų bazėmis ne bibliotekoje. Dėl slaptažodžio kreiptis Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. tel. 8 444 41725.

·Naxos Music Library – internetinė muzikos duomenų bazė, kurioje rasite daug klasikinės ir kitų žanrų muzikos aukštos kokybės garso įrašų.