SKAITYKIME „ŽEMAIČIŲ ŽEMĘ“! NAUJAS 7-ASIS NUMERIS

Gera žinia visiems, skaitantiems lietuviškai ir žemaitiškai, besidomintiems Žemaitija, jos istorija, kultūra! Interneto svetainėje „Žemaičių žemė“ www.zemaitiuzeme.lt paskelbtas el. žurnalo „Žemaičių žemė“ 2022 m. 7-asis numeris. Šįkart čia išsamiai pasakojama apie Lietuvos tautodailininkų sąjungos Telšių skyrių, jo dėmesį tautinės tapatybės, Žemaičių liaudies meno tradicijų puoselėjimui. Prieš 54-erius metus įkurtas skyrius nuolat unikaliais, gražiais menininkų darbais prabyla apie šio krašto gilias ir savitas liaudies meno tradicijas. Skyriui vadovauja savo darbais plačiai žinoma karpinių kūrėja ir puiki organizatorė SIGITA DACIENĖ. Ją pokalbiui pakvietė el. žurnalo „Žemaičių žemė“ redaktorė DANUTĖ MUKIENĖ.