TELŠIŲ BIBLIOTEKOS DARBUOTOJŲ IŠVYKA Į KAUNATAVĄ

Turininga edukacinė telšiškių bibliotekininkų išvyka į Kaunatavą. Žinoma, pirmiausia apsilankėme bibliotekoje, jubiliejaus proga pasveikinome puikią kolegę – Kaunatavos filialo bibliotekininkę Viliją Jocienę, šias pareigas einančia jau 35 metus. Tai ir aktyvi bendruomenės narė, ir labai gera gidė, mums nemažai papasakojusi apie Kaunatavos istoriją ir parodžiusi tai, ką kiekvienas čia atvykęs būtinai turėtų pamatyti.
Daug įdomios veiklos Kaunatavos bendruomenės nariai organizuoja senoje klėtyje ir Amatų kiemelyje, rengiami edukaciniai užsiėmimai (gaminamas obuolių sūris, kepami meduoliai, vyksta meninio karpymo užsiėmimai). Amatų kiemelyje auga įspūdinga mėtų kolekcija – 87 rūšių mėtos. Kvapnia jų arbata vaišinami edukacinių užsiėmimų dalyviai ir lankytojai. O mes netgi galėjome pasirinkti, kurios rūšies mėtų arbatos norime paragauti. Maloni staigmena – susitikome ir pabendravome su italu vienuoliu saleziečiu Pjeru (Piercarlo Manzo). Vedamas savo pašaukimo – tarnauti Dievui ir visas jėgas skirti jaunimui, jis prieš kelerius metus atvyko į Telšius, išmoko kalbėti lietuviškai, dabar yra Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos kapelionas.
Labai dėkojame mielai Vilijai už nuoširdų priėmimą.
Daugiau nuotraukų: