BAIGĖSI EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI „PAŽINTI PER DAILĘ“

Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje baigėsi edukaciniai užsiėmimai „Pažinti per dailę“. Piešiniuose ir vaizduotėje vaikai į įvairias šalis keliavo su dailininke Asta Šimkevičiene.
Visi draugiškai sukūrę kelionių personažą Knobvabą, išsirinko pirmąją šalį – Italiją! Puiku, nes ten skaniausios picos. Kitą kartą keliautojai įdomių nuotykių patyrė ir įvairiausių gyvūnų sutiko Australijoje. Įspūdžius mažieji dailininkai papasakojo piešinius taškuodami. Vykdami į Afriką, įkvėpimo ieškojo piešiniuose afrikietiškai margindami kūną.
Na, ir robotai – naudodami grafikos techniką monotipiją, juos vaikai kūrė netgi Japonijoje!
O šiandien visi grįžo namo! Kūrė žemaitišką peizažą, kurdami žaidė su spalvomis.
Dėkojame mielai Astai už puikias kūrybines keliones ir patirtus įspūdžius!
Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos projektą „Biblioteka: išlaisvink kūrybiškumą ir tapk kūrėju“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Telšių rajono savivaldybė.