LAPKRIČIO MĖNESĮ VYKS MOKYMOSI SAVAITĖS RENGINIAI

Jau 23-iąjį kartą trečioji lapkričio savaitė (21–25 d.) Lietuvoje skirta suaugusiųjų mokymui(si) populiarinti.

„Mokymosi siluetai“ – taip pavadinta šių metų Mokymosi savaitė. Jos idėją įkvėpė avangardinio kino kūrėjo Jono Meko mintys apie prasmės ieškojimą kasdieniuose, paprastuose dalykuose, apie mokymąsi – kasdienybės prasmę. Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kviečia suaugusiuosius mėgautis gyvenimu ir mokymusi.

Kaip šią mokymosi šventę kursime mūsų rajone? Telšių švietimo centro pakviesti neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi paslaugas teikiančių įstaigų, asociacijų atstovai apie tai šiandien tarėsi Vilniaus dailės akademijos Telšių fakultete. Pasitarime dalyvavo ir Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos atstovai.