BIBLIOTEKOS VIEŠNIOS – KOLEGĖS IŠ KLAIPĖDOS

BIBLIOTEKOS SVEČIAI. Spalio 20-ąją Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka Lietuvos bibliotekininkų draugijos skyriaus darbuotojos skyrė pažintinei kelionei į Telšius. Žinoma, jos apsilankė ir mūsų bibliotekoje. Pasak viešnių, labai norėjo susipažinti su kolegomis, bibliotekos erdvėmis, veiklomis, pasidalinti patirtimi organizuojant renginius, mokymus, edukacinius užsiėmimus.
Bibliotekos vadovė Vida Urnikienė ir skyrių vedėjos, aprodydamos biblioteką, išsamiai papasakojo, kuo gyvena kolektyvas, kokias veiklas įgyvendina, su kokiomis problemomis susiduria.
Maloniai pabendravome prie kavos puodelio. Dėkojame už kvietimą apsilankyti Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje.

Daugiau nuotraukų: