MENINIO SKAITYMO KONKURSO „KNYGA SPARNUS AUGINA“ FINALAS

Spalio 27 d. į Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešąją biblioteką susirinko geriausi rajono skaitovai pradinukai – vyko Telšių rajono mokyklų pradinių klasių vaikų meninio skaitymo konkurso „Knyga sparnus augina“ finalas. Dalyvavo dvylika I ir II klasių mokinių, penkiolika III ir IV klasių mokinių.
Konkurso rajoninį turą organizavo Telšių rajono pradinio ugdymo pedagogų metodinio būrelio taryba. Konkursą rėmė Telšių švietimo centras ir Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka.
Sveikinimo žodžius visiems dalyviams ir mokytojams tarė Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos vadovė Vida Urnikienė ir Telšių švietimo centro metodininkė Indra Mileškienė.
Jaunuosius skaitovus vertino komisija: Donatas Žilinskas – Telšių Žemaitės dramos teatro režisierius, Rasa Stanevičiūtė – bibliotekos vyr. bibliotekininkė, Elena Šidlauskienė – mūsų krašto poetė, lietuvių kalbos mokytoja.
Vienas už kitą geresni skaitovai stengėsi – liejosi eilės, prozos kūrinių ištraukos. Tad komisijai reikėjo laiko pasitarti ir nuspręsti, kurie vis dėlto geriausi.
Komisija, vadovaujama D. Žilinsko, paskelbė laimėtojus!
I–II klasių grupėje geriausieji: GRANTAS STULPINAS (Telšių „Ateities“ progimnazija, I kl.), NOJUS KUNDROTAS (Telšių „Germanto“ progimnazija, I kl.), MIGLĖ JOKUBAUSKAITĖ (Telšių „Germanto“ progimnazija, II kl.).
III–IV klasių grupėje geriausieji: AMELIJA KUNGYTĖ (Telšių „Ateities“ progimnazija, IV kl.), ERIDANA URVAKYTĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus progimnazija, III kl.), KAMĖJA DAUKŠAITĖ (Telšių „Ateities“ progimnazija, IV kl.).
Jiems įteikti diplomai, Telšių švietimo centro ir bibliotekos dovanėlės, visiems kitiems skaitovams – padėkos ir saldi bibliotekos dovanėlė.
Konkurso finalą vedė Sonata Liaudanskienė – Telšių rajono pradinio ugdymo pedagogų metodinio būrelio tarybos pirmininkė, Telšių „Germanto“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.

Daugiau nuotraukų (albumas):