KVIEČIA EDUKATORĖ AUŠRA SIRUTIENĖ

Prieš didžiąsias žiemos šventes Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje, Inovacijų ir mokymo centre, startavo naujovė –­ DAILĖS RAIŠKOS KURSAI. Tai nebuvo vienadienė kalėdinė dovana – nuo šiol jūs, mieli bibliotekos lankytojai, kartą per savaitę būsite kviečiami į kūrybinius užsiėmimus. Jų metu turėsite galimybę išbandyti įvairias dailės technikas bei priemones, pabendrauti, turiningai praleisti laisvalaikį. Užsiėmimus ves neseniai bibliotekos kolektyvą papildžiusi edukatorė AUŠRA SIRUTIENĖ, kuri nori jums prisistatyti:

„Esu kurianti dailės mokytoja, nemažai metų vedžiau kūrybinius mokymus suaugusiesiems Telšių švietimo centre. Kūryba mano gyvenime užima svarią dalį: maždaug prieš dešimtį metų išbandžiau tekstilinių papuošalų meistravimą, prisiliečiau prie lėlių lipdymo, tada sekė penkeri metai su aliejine tapyba, kurią sėkmingai pakeitė akvarelė.

Šiuo metu mintys vis dažniau seka paskui grafikos darbus. Būdama kuriančiu ir ieškančiu žmogumi, mielai tais ieškojimais dalinuosi su kitais, džiaugiuosi, jei mano vedamuose užsiėmimuose dalyvis patiria atradimo džiaugsmą, nuostabą, naujai išvysta savo paties kūrybinius sugebėjimus, suranda širdžiai mielą pomėgį.

Prieš pirmą kartą ateidamas į dailės raiškos užsiėmimą, dažnas klysta, manydamas, kad tam būtini piešimo įgūdžiai, patirtis. Net jeigu teptuką ar pieštuką paskutinį kartą laikėte rankoje prieš daugybę metų mokykloje, tai nesutrukdys jums patirti saviraiškos teikiamą malonumą ir naudą. Valandėlė su kūryba, išvaikanti dienos rūpesčius ir slogias mintis, praleista jaukioje aplinkoje nedideliame bendraminčių būrelyje, gali tapti vertinga dovana sau pačiam“.

Maloniai kviečiame visus susidomėjusius sekti skelbiamą informaciją ir aktyviai dalyvauti bibliotekoje vykstančiose veiklose.