MANO ĮSIMINTINIAUSIA KNYGA. Nijolė Urbaitienė

Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos nauja rubrika MANO ĮSIMINTINIAUSIA KNYGA.

NIJOLĖ URBAITIENĖ, teisininkė, ilgametė Telšių notarė. Delia Owens „TEN, KUR GIEDA VĖŽIAI“

„Perskaityta daug įdomių knygų, kurios paliko didelį įspūdį visam gyvenimui... Paminėsiu V. Hugo „Vargdienius“ ir S. Lagerliof  trilogiją „Liovenšioldų žiedas“.

Buvo metas, kai sunku buvo gauti gerą knygą paskaityti, o dabar sunku iš tos gausos gerą knygą išsirinkti...

Pernai su dideliu įdomumu perskaičiau Delia Owens romaną „Ten, kur gieda vėžiai“. Sužinojau tiek daug naujo apie gamtą: augmeniją, vabzdžius. Įdomus romanas su detektyvo linija, sužavėjo stipraus charakterio pagrindinė veikėja Kaja, sugebėjusi išgyventi laukinėje gamtoje. Mačiau pagal šį romaną sukurtą meninį filmą, labai patiko.“