MANO ĮSIMINTINIAUSIA KNYGA. LINAS ULKŠTINAS

*Telšių kultūros centro direktorius

*Tomas Misiukonis, Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė „VADOVAS per 24 h“

„Šiandieniniame įsipareigojimų tempe bei turint gausią šeimą, laiko skaitymui rasti vis sunkiau, tačiau viduje visad kirba mintis, jog visose dominančiose srityse – dar begalės neatrastų, nesuprastų, „nepaliestų“ temų, negvildentų klausimų. Gal todėl su didele aistra ir vaikišku smalsumu gyvenime domėjausi įvairiausiais dalykais: meistravimu iš medžio, instrumentų gamyba, scenos technologijomis, metalo suvirinimu ir kitais tarpusavyje nesusijusiais, o kartais net nesuderinamais dalykais.

Šiandien tenka matuotis vadovo kėdę, todėl ir šioje srityje daug neatsakytų klausimų, neišgyventų situacijų... Ieškant atsakymų, į rankas papuolė knyga „Vadovas per 24 h“. Tai nebuvo pirma tokio tipo knyga, tačiau mes idealiai tikome vienas kitam. Visų pirma formatas: trumpi, bet išsamūs komentarai apie vieną ar kitą darbe pasitaikančią situaciją. Todėl, norint knygą paimti į rankas, nebūtinai reikia laukti savaitgalio – užtenka kavos pertraukėlės, kad „išgertum“ vieną dominančią temą. Be to, knygą perskaitęs ir susidūręs su konkrečia situacija, gali tiesiog atsiversti ją aprašantį paragrafą ir vėl atgaivinti žinias. Ją labai rekomenduočiau visiems – tiek „žaliems“, tiek jau patyrusiems vadovams. Tai puikus palydovas ir patarėjas tiems, kurie dar nepasiekė lygio „aš viską žinau...“