VASARIO 16-OJI – LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA TELŠIUOSE

2023 m. vasario 16 d. Telšių kultūros centras kviečia paminėti šią Lietuvai svarbią datą prasmingai:

10.45 val. - Šaulių priesaika ir pasižadėjimas Lietuvai Telšiuose, Nepriklausomybės aikštėje

11.00 val. - Lietuvos Respublikos Vėliavos pakėlimo ceremonija Telšiuose, Nepriklausomybės aikštėje

12.00 val. - Šv. Mišios už Lietuvos Laisvę, Telšių Šv. Antano Paduviečio katedroje

13.30 val. - Knygos „Pranas Genys. Muziejininkas, poetas, mokytojas” pristatymas Telšių kultūros centre (pristato Žemaičių muziejus „Alka”)

Šventinis koncertas - „Gimę mes Lietuvoj” Telšių kultūros centre

(Dalyvauja Telšių kultūros centro dainų ir šokių ansamblis „Mastis”, vadovai: E. Dargužienė, R. Laurinavičienė, L. Ulkštinas; pagyvenusių žmonių šokių kolektyvas „Džiugas“, vadovė Janina Reinienė)

- Vasario 16-oji (Valstybės atkūrimo diena) – nacionalinė Lietuvos šventė, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti. Dokumentą pasirašė 20 signatarų. Ši istorinė data Lietuvoje minima kasmet ir yra nedarbo diena.