Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka

Logo 400x163

krastieciu galerija su ep

Kraštiečių galerija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

GEROVĖS KONSULTANTŲ MODELIO DIEGIMAS TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE

Gera emocinė savijauta – tai asmens bei visuomenės laimės ir gerovės sąlyga. Lietuvoje streso rodikliai ypač aukšti – kas antras darbuotojas mūsų šalyje kenčia nuo streso darbe. Tai gali sukelti sunkius emocinius išgyvenimus, pakenkti psichinei ir fizinei sveikatai. Šiandien 58 proc. vaikų ir jaunimo patiria patyčias bei patys jas inicijuoja. Pensinio amžiaus žmonių grupei skirti sveikatinimo projektai ir programos dažniausiai skirtos fizinei sveikatai gerinti. Tačiau šių žmonių psichikos sveikata reikalauja tokio paties dėmesio kaip ir fizinė sveikata.
Kas yra Gerovės konsultantas? Specialistas, turintis reikalavimus atitinkantį išsilavinimą ir baigęs specialius asmenų, patiriančių psichologinių ir emocinių sunkumų, žemo intensyvumo emocinio konsultavimo, remiantis kognityvine ir elgesio terapija, mokymus.

Kas yra kviečiamas kreiptis į Gerovės konsultantus? Telšių r. savivaldybės gyventojai nuo 18 m., kuriems pasireiškia lengvi streso, nerimo, nemigos, depresijos bei psichologinės adaptacijos problemų požymiai.
Ką užtikrina Gerovės konsultanto paslaugos? Nemokamas paslaugas suaugusiesiems (nereikalingas siuntimas ar specialus nukreipimas); minimalų konsultacijų laukimo laiką; konfidencialumą bei saugumą.
Paslaugos teikiamos Telšių socialinių paslaugų centre, Džiugo g. 6 (IV a.), Telšiai. Esant poreikiui ir suderinus, Gerovės konsultantas gali atvykti į kliento gyvenamosios vietos seniūniją.
Registracija vykdoma darbo dienomis 8–17 val. Tel. 8 620 99140
El. p. gerovė Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
Registracija internetu www.gerovetelsiuose.lt

 
Savanoris bibliotekoje