RENKAME GERIAUSIAS METŲ KNYGAS!

????????RENKAME GERIAUSIAS METŲ KNYGAS!
????????VILNIAUS KNYGŲ MUGĖJE paskelbti akcijos „Metų knygos rinkimai“ nominantai. Skaitytojai balsuoti už savo mylimiausias praėjusių metų knygas gali iki 2023 m. balandžio 23 d. interneto svetainėje skaitymometai.lt, portale lrt.lt, elektroniniu paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba paštu adresu: „Metų knygos rinkimams“, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, LT-01109 Vilnius.
Knygos, pretenduojančios į akcijos „Metų knygos rinkimai“ nugalėtojas penkiose kategorijose!
????PROZA SUAUGUSIESIEMS
???? Akvilina Cicėnaitė „Anglų kalbos žodynas“ (leidykla „Alma littera“)
????Eglė Frank „Mirę irgi šoka“ (leidykla „Kitos knygos“)
????Jurga Vilė, Ula Rugevičiūtė Rugytė „Nukritę iš Mėnulio. Sapnas apie Oskarą Milašių ir kitus paukščius“ (leidykla „Aukso žuvys“)