KELIONĖ Į SPALVINGĄ JAUSMŲ IR EMOCIJŲ PASAULĮ

Kovo 1 d. bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriaus darbuotojos Aušra Ubartienė ir Kristina Vaičiekauskienė lankėsi Telšių „Atžalyno“ progimnazijos Naujamiesčio mokykloje – čia surengė edukacinį užsiėmimą „Kelionė į spalvingą jausmų ir emocijų pasaulį“.

Susipažinusios su užsiėmime dalyvavusiais vaikais, bibliotekininkės kalbėjo apie emocijas: kokių jų yra, ką jaučiame, kaip jas valdyti. Savo emocijas galima įvardinti ir spalvomis:

užsiėmimo dalyviams parodytos nuotraukos, atspindinčios skirtingas emocijas, o vaikai parinko atitinkamos spalvos kortelę tam tikrai emocijai įvardinti. Taip pat atliko užduotį „Emocijų dėlionė“.

Visi pažiūrėjo filmuką, kuriame pasakojama apie mūsų emocijas ir kokios jos svarbios kasdieniniame gyvenime.

O užsiėmimo pabaigoje visi turėjo pagalvoti, kokią emociją jautė susitikimo metu, pasirinko tai atspindinčią kortelę ir sudėjo į bibliotekininkių padovanotą Emocijų puodynę.

Už malonų, šiltą priėmimą nuoširdžiai dėkojame socialinei pedagogei Loretai Stancelienei, kuri aprodė atnaujintas mokyklos erdves, papasakojo apie veiklą.