BIBLIOTEKOJE – NETRADICINĖ LIETUVIŲ KALBOS PAMOKA

Kovo 7 dieną bibliotekoje vyko Lietuvių kalbos dienoms paminėti skirta netradicinė lietuvių kalbos pamoka „Įdomiausia perskaityta knyga“. Pamokos tikslas – populiarinti knygas tarp mokinių, skatinti jas skaityti.

Į susitikimą atvyko Telšių „Kranto“ progimnazijos 8 a klasės moksleiviai su lietuvių kalbos mokytoja Gražina Jankauskaite ir mokytojos padėjėja Vilma Grišmonauske.

Mokiniai Germantas ir Emilis pristatė ir aptarė Rūtos Šepetys knygą „Tarp pilkų debesų“ – lietuvių kilmės amerikiečių rašytojos pasaulinį bestselerį apie nepalaužiamą žmogaus dvasios prigimtį net didžiausių tragedijų akivaizdoje. Priežastis, kodėl autorė norėjo romaną skirti jaunuoliams, buvo daug Lietuvoje sutiktų tremtį išgyvenusių žmonių, kurie trėmimų metu buvo paaugliai.

Visi mokiniai stengėsi, aktyviai dalyvavo pamokoje. Vaikų ir jaunimo skyriaus darbuotoja Kristina padėkojo už pasiruošimą pamokai. Pakvietė visus dažniau ateiti į biblioteką pasirinkti knygų ir jas skaityti.

Dėmesio! Siūlome pasitikrinti žinias viktorinoje ,,Neieškok žodžio kišenėje“ Lietuvių kalbos dienoms paminėti: