LEONARDO SKIRPSTO FOTOPARODA

Nuo balandžio 3 d. bibliotekos III aukšte eksponuojama įspūdinga fotožurnalisto LEONARDO SKIRPSTO fotografijų paroda „UNESCO PAVELDAS: LIETUVA IR PASAULIS“.

Iki parodos nueitas ilgas kelias, pareikalavęs keliolikos metų, tūkstančių kadrų ir dešimčių tūkstančių kilometrų. Seniausios parodoje eksponuojamos fotografijos padarytos prieš 15 metų, nors anuomet nebuvo net minties, kad iš rankų nepaleidžiamo fotoaparato ir kelionių aistros dermė išaugs į solidžią parodą. Ji atskleidžia unikalų Lietuvos bei pasaulio kultūros ir gamtos paveldą, jo išskirtinę kultūrinę vertę, pabrėžia išsaugojimo ateities kartoms svarbą.

L. Skirpsto teigimu, kiekviena šalis turi unikalių lankytinų objektų, kurie įdomūs pasaulio mastu. Ne išimtis – ir Lietuva.

Kviečiame į biblioteką! Paroda bus eksponuojama iki gegužės 11 d.