XII LIETUVOS BIBLIOTEKININKŲ DRAUGIJOS SUVAŽIAVIMAS IR TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA

Balandžio 25 d. Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre vyko XII Lietuvos bibliotekininkų draugijos narių suvažiavimas ir Tarptautinė konferencija „Kartu įveikiant krizes“. Išrinkta nauja draugijos taryba, o draugijai naująją trejų metų kadenciją vadovaus Laura Juchnevič. Sveikiname!

Tarptautinės konferecijos pranešimus skaitė:

Visuomenės informacinio saugumo agentūros vadovas, gynybos ir saugumo ekspertas Aurimas Navys;

psichologė, sertifikuota įgūdžių lavinimo trenerė Vega Dikčienė;

Suomijos nacionalinės agentūros regionams vyriausioji patarėja dr. Anu Ojaranta;

Ukrainos bibliotekų asociacijos prezidentė Oksana Bruy;

Estijos bibliotekų asociacijos tarybos narė Kristi Veeber;

Latvijos bibliotekų asociacijos tarybos tarybos narė Ance Upeniece.

Už paramą vykstant į Lietuvos bibliotekininkų draugijos suvažiavimą Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos deleguoti darbuotojai Vida Urnikienė, Janina Milašienė, Loreta Gedeikienė, Gediminas Petrulis dėkoja Telšių rajono savivaldybės merui Tomui Katkui.