AUGAME SU KNYGA

Kas jums yra knyga?

Turbūt sulauktume šimtus skirtingų atsakymų ir visi jie būtų teisingi.

Su knyga draugauti pradedame nuo mažų dienų. Būdami labai maži, klausėmės mamos sekamų pasakų, dainuojamų lopšinių, po to, net nepažindami raidžių, skaitėme iš paveikslėlių.

Ruošdamiesi į mokyklą, mokėmės raidžių, dėdami skiemenį prie skiemens, perskaitėme žodį.

Mokykloje skaitėme įvairiausias knygas – nuo nuotykių ir fantastikos iki pirmosios meilės ir draugystės. Universitete gilinomės į specifines, pagal poreikį knygas. Užaugę ir subrendę, skaitome širdžiai mielas knygas. Taip augame ir tobulėjame su knyga!

Balandžio 25 d. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje vykusiame gražiame ir šiltame Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginyje „Augu ir tobulėju su knyga“  dalyvavo ir su knyga augo:

Telšių lopšelio-darželio „Nykštukas“ atstovė Elena Jucevičiūtė su mokytoja Virginija Balniene,

Buožėnų daugiafunkcio centro priešmokyklinių grupė „Smalsučiai“ su mokytoja Virginija Laučiene,

Telšių „Kranto“ progimnazijos 3b klasės moksleiviai su mokytoja Sigita Račkauskiene,

Telšių „Ateities“ progimnazijos 8a klasės atstovai su bibliotekininke Vanda Kuziene, mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytoja Lina Dijokienė,

TAU universiteto atstovė Stasė Jokšienė.

Gražiomis mintimis apie knygas pasidalino bibliotekos direktorė Jolanta Kaubrienė, Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriaus vedėja Monika Lukoševičienė ir bibliotekininkė Kristina Vaičiekauskienė. Renginį vedė bibliotekininkė Aušra Ubartienė.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir šiltai praleidusiems laiką su knyga!