PASKELBTI AKCIJOS „METŲ KNYGOS RINKIMAI“ NUGALĖTOJAI

Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, paskelbti akcijos „Metų knygos rinkimai“ nugalėtojai. 2022 m. skaitytojų mėgstamiausios tapo šios knygos:
* suaugusiųjų prozos kategorijoje – Akvilinos Cicėnaitės „Anglų kalbos žodynas“ (leidykla „Alma littera“);
* poezijos kategorijoje – Juliaus Kelero „Virtuvėlė pilna Ukmergės“ (leidykla „58 sapnai“);
* publicistikos ir dokumentikos knygų kategorijoje – Tomo Vaisetos, Valdemaro Klumbio „Mažasis o: seksualumo kultūra sovietų Lietuvoje“ (leidykla „Baltos lankos“, 2022);
* knygų vaikams kategorijoje – Ilonos Ežerinytės, Marijos Rubavičiūtės „Tetulė Liu“ (leidykla „Žalias kalnas“, 2022);
* knygų paaugliams kategorijoje – Justino Žilinsko, Ūlos Šveikauskaitės „Bėgliai: jūrų keliais į Ameriką“ (leidykla „Aukso žuvys“, bendraleidėjas Lietuvos jūrų muziejus, 2022).
Laureatų paskelbimo ceremonijoje įteiktas ir LRT KLASIKOS įsteigtas specialus radijo teatro apdovanojimas. Šįkart jis atiteko Rolandui Maskoliūnui už knygą „1922: tarp kanibalizmo ir modernizmo“ (leidykla „Vaga“, 2022).
SVEIKINAME LAUREATUS!