BIBLIOTEKOS IR SENELIŲ GLOBOS NAMŲ BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS

Gegužės 9 d. Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka, atstovaujama direktorės Jolantos Kaubrienės, ir Telšių rajono senelių globos namai, atstovaujami direktorės Ernestos Jokšienės, pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Bendradarbiavimo tikslas – geranoriška partnerystė, siekiant abipusiai naudingų tikslų: įgyvendinti bendrus projektus, organizuoti renginius, sudaryti sąlygas Senelių namų gyventojams pasinaudoti bibliotekos infrastruktūra ir kitais ištekliais, kviesti bibliotekos atstovus dalyvauti Senelių namų organizuojamuose renginiuose, skleisti informaciją apie abiejų įstaigų bendradarbiavimą.

Sutartimi apvainikuota graži draugystė, jau besitęsianti ne vienerius metus. Gedrimų savarankiško gyvenimo namų dažna viešnia – bibliotekos Gedrimų filialo vyr. bibliotekininkė Ingrida Bubilienė. O mūsų Suaugusiųjų aptarnavimo skyriaus darbuotojos – vedėja Jolita Maščinskienė ir vyr. bibliotekininkė Rasa Stanevičiūtė – nuvežamais spaudiniais ir organizuojamais renginiais praturtina Telšių rajono senelių globos namų gyventojų kasdienybę.