PIRMOKAI IR „KNYGOS KELIAS“

Gegužės 24 d. į biblioteką atvyko Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos 1 b klasės mokiniai su mokytoja Ramune Šemetiene. Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje susidomėję išbandė interaktyvų mokomąjį žaidimą „Knygos kelias“: ne tik sužinojo, kaip knygos būdavo gaminamos iki spausdinimo mašinos atsiradimo, bet ir patys dalyvavo jų gaminimo procese.

„Knygos kelias“ moksleivių žinias papildė įdomia istorine informacija bei faktais, kurių apie knygas nežino net kai kurie suaugusieji.

Susitikimą užbaigė spalvinimo edukacija – padedami „Quiver“ programėlės, vaikai piešinukus „atgaivino“ 3D vaizdu.

Smagiai praleidę laiką, kupini naujų įspūdžių ir potyrių, vaikai atsisveikino ir pažadėjo sugrįžti į kitus edukacinius užsiėmimus. Maloniai lauksime!