Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji bibliotekadaiktu bibl

krastieciu galerija su ep

Kraštiečių galerija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Skaitytojui

Jaunimo literatūrinių kūrinių konkursas

7kalva


 

Naujienų archyvas

Darbuotojo meniu

JAUNIMUI – PASKAITA APIE PSICHOTROPINES MEDŽIAGAS

Šiandieniniame pasaulyje psichotropinių medžiagų vartojimas tarp jaunimo – opi problema. Lapkričio 7 d. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje jaunuoliams vyko prevencinė paskaita apie šias medžiagas.

Į paskaitą atvyko Telšių „Ateities“ progimnazijos 7 a ir b klasių mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Lina Dijokiene ir bibliotekininke Vanda Kuziene.

Papasakota apie alkoholio, tabako, narkotinių medžiagų vartojimo žalą. Diskutuota, kaip keičiasi žmogaus organai, vartojant tam tikras kenksmingas medžiagas. Informuota apie keliamus pavojus ir galimybę patiems spręsti, ką norime gyvenime pasiekti ir kuo tapti.

Specialistės jaunimą padrąsino ir parekomendavo išmokti pasakyti NE.

Paskaitos pabaigoje jaunuoliams buvo užduodami klausimai. Aktyviausi, kurie dėmesingai klausėsi ir viską gerai suprato, atsakė į klausimus, tad apdovanoti prizais.

Mokytoja Lina Dijokienė paaugliams rekomendavo perskaityti dvi knygas: Melvin Burgess „Heroinas“ ir Vytauto Račicko „Baltos durys“.

Už informatyvią ir įdomią paskaitą jaunimui nuoširdžiai ačiū mūsų draugams ir partneriams – Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui ir jo atstovėms Ženetai Paškauskei bei Dovilei Saukaitei.

O už aktyvų dalyvavimą bibliotekos veiklose dėkojame Telšių „Ateities“ progimnazijos bendruomenei.

 

 
Savanoris bibliotekoje