Į Pradžią » ... » 2012 » Pamokėlė darželinukams „Susipažinkime, aš biblioteka“

Pamokėlė darželinukams „Susipažinkime, aš biblioteka“

Vaikų skyriaus vedėja su mažaisiais skaitytojais

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga Vaikų literatūros skyrių aplankė gausus būrys vaikučių iš lopšelio-darželio ,,Eglutė''.

Bibliotekoje yra daug knygų, tai žino net darželinukai. O ko dar būna bibliotekose? Bibliotekose galima skaityti knygas, žurnalus, laikraščius ir rasti įvairius dokumentus. Galima klausyti garso įrašų, žiūrėti vaizdo įrašus, dalyvauti parodose ir renginiuose, žaisti žaislotekoje, naudotis internetu. Visa tai ir sužinojo „Pelėdžiuko" grupės vaikai.

Skyriaus darbuotojos paaiškino, kaip tapti bibliotekos skaitytojais, supažindino su knygų fondais, bibliotekoje teikiamomis paslaugomis. Jaunieji bibliotekos lankytojai, įdomiai praleido pusvalandį žiūrėdami knygeles ,žurnaliukus, žaisdami žaidimus.

Apžiūrėję knygeles, piešinių parodėlę, žaisliukus, visi linksmi išsiskirstė, padovanoję vaikų literatūros skyriui savo ,,Pelėdžiukų'' grupės knygelę ,,Pelėdžiukų pasakėlės", kurią patys kūrė. Ši knygutė kurį laiką papuoš vaikų literatūros skyriaus knygų parodėlę. O kartu patys mažiausi mūsų lankytojai padovanojo gerą nuotaiką, šurmulį ,džiaugsmą visiems apsilankiusiems bibliotekoje. Tikimės, kad ir šie vaikai jau greitai papildys mažųjų bibliotekos lankytojų gretas.

Rūta Savickienė