Į Pradžią » ... » 2012 » 2012 03 05 Kovo mėnesį darželinukų dailės darbelių paroda vaikų literatūros skyriuje.

Piešinių ir darbelių autoriai – Telšių „Berželio“ vaikų lopšelio – darželio auklėtiniai. Šioje ikimokyklinio vaikų ugdymo įstaigoje gyvuoja dailės studija. Ją lankantys įvairių grupių vaikučiai, mėgstantys pateplioti, pažaisti spalvomis, mokomi piešti, kurti, derinti spalvas, jų atspalvius, šešėlius…

Piešinių ekspozicijoje daugiausia gimtinės gamtovaizdžiai : vėjo malūnai, vaivorykštės, gatvė, ruduo, žiema. Labai įdomiai ir spalvingai dekoruotos medinės mentelės. Kai vaikai dekoravo šiuos darbelius, jie fantazavo, žaidė spalvomis. Žvelgdami į ketverių, penkerių, šešerių metų darželinukų Eimanto, Gabijos, Mato, Tomos, Egidijaus, Daumanto, Karolio, Karolinos ir kitų darbelius, net nesuabejojame, kad vaikų darbuose dominuoja pasaulis, kuris juos supa, vaizdai. Jų piešinius galima pavadinti pirmaisiais žingsniais į rimtą gyvenimo kalną.Visiems būtų džiugu – ir bibliotekininkėms, ir darželio kolektyvui, parodėlės autoriams, kad šią ekspoziciją aplankytų daugiau kitų darželių auklėtinių, mokinukų, o taip pat ir tėvelių, kurie galėtų palyginti, ar taip, ar kitaip sekasi piešti jų tokio paties amžiaus vaikams.