Į Pradžią » ... » 2012 » 2012 04 23 Nacionalinė bibliotekų savaitė. Maironiui 150-osios gimimo metinės

2012 04 23 Nacionalinė bibliotekų savaitė. Maironiui 150-osios gimimo metinės

Ilgesio dainos

Visoje Lietuvoje balandžio 23 d. per Nacionalinę bibliotekų savaitę buvo minima Maironio diena. Tą pačią dieną buvo transliuojama Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimo kalba skirta bibliotekininkams, bibliotekų savaitės atidarymo proga. Telšiečiai Nacionalinę bibliotekų savaitę atidarė literatūrine - muzikine kompozicija ,,Ilgesio dainos“, skirta Maironio 150-osioms gimimo metinėms (miesto vidurinių mokyklų moksleiviams). Šią literatūrinę kompoziciją Karolinos Praniauskaitės gimtinėje atliko Žemaitės gimnazistai bei Vaikų ir jaunimo saviraiškos studija ,,Entuziastai“, kurios vadovė Giedrė Kavaliauskaitė- Butke.