Į Pradžią » ... » 2012 » Bibliotekos fojė - kūrybos darbų paroda

Bibliotekos fojė - kūrybos darbų paroda

Dailininkė Rasele Metrikytė-Lukošienė savo kūrybos parodą skiria bibliotekos lankytojams ir trumpai prisistato:

„1983 metais baigiau Telšių taikomosios dailės technikumą, meninio audinių ir trikotažo apipavidalinimo ir koloravimo specialybę. Įgijau dailininko – koloristo kvalifikaciją.

1983-1985 metais dirbau Utenos trikotažo fabrike dailininke. Vėliau – Telšių kultūros centro dailininke.

Piešimas ir tapymas visados buvo mano gyvenimo dalis.

Nepamiršau ir trikotažo rūbų modeliavimo. Kiek kūrybinių minčių sudėta į mezginius, kuriuos mielai kuriu žmonėms. Daug tapybos darbų iškeliavo į draugų namus, įvairias įstaigas.

Mano darbų temas stipriai veikia Justino Marcinkevičiaus poezija. Norisi parodyti žmogaus nuotaikas, vidinę būseną, lūkesčius, nusivylimus. Svarbus moters jausmų pasaulis, jos svajonės, laimė ir kančia.

Teko dalyvauti tautodailininkų parodose. Ši asmeninė paroda – pirmoji, bet, galbūt, ne paskutinė.

Raselė Lukošienė