Į Pradžią » ... » 2012 » Marinos Kulčinskajos muzikinė dovana

Marinos Kulčinskajos muzikinė dovana

Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos fonduose skaitytojams pristatoma unikali, kompaktinių garso ir vaizdo įrašų kolekcija.

Naujoji mūsų bibliotekos bičiulė ir rėmėja nuo 1994 m. gyvena Švedijoje, kur dirba mokslinį darbą, dėstytojauja, vertėjauja. 2002 m. išleido knygą "Švedija. Tikrovė ir mitai".

M. Kulčinskajai rūpi įvairių Lietuvos kultūros įstaigų veikla, jas remia, macenuoja.

Ši reikšminga kolekcija tikras lobynas sakralinės muzikos mylėtojams, kultūros ir meno darbuotojams, muzikos mylėtojams. Dovanotoje kolekcijoje dominuoja klasikinės muzikos įrašai, kompozitorių V.A.Mocarto, G.F.Hendelio, L.Bethoveno, J.S. Bacho, J.Haidno ir kt. klasikų kūriniai, sonatos, simfonijos, operos, bažnytinė, vargonų muzika ir kt.

Marina Kulčinskaja, didelė kultūros puoselėtoja, vasara su šeima aplankė sparčiai gražėjančius Telšius, tiki, kad mūsų miestas taps tikru dvasiniu traukos centru.

Vykstant bibliotekos renovacijai, dėl vietos stokos sunku tinkamai pristatyti šią kolekciją. Bibliotekos svetainėje kpbiblioteka.lt talpiname šios kolekcijos sąrašą.

pdfCD_sarasas.pdf62.77 KB