Į Pradžią » ... » 2012 » Filmas apie Džiuginėnų dvarą

Filmas apie Džiuginėnų dvarą

Laidos redaktorė D. Bunikienė

Nedaugeliui telšiškių matomai teko pamatyti 2012 06 09 anksti ryte per Baltijos televizijos kanalą rodytą šiemet sukurtą pusvalandžio trukmės filmą apie Džiuginėnų dvarą, jo istoriją. Dvarų istorijai skirtos laidos „Brydės" (beje laida gyvuoja jau 7 metus) redaktorė Danguolė Bunikienė kreipėsi į mane dėl kraštotyrinės medžiagos apie Džiuginėnų dvarą ir jo valdytojus. Dvaro savininkų palikuonys, kaip sakė Juzefo Perkovskio sūnėnas, Marijos Gorskienės Mineikaitės proanūkas Jan'as Perkowski, atsisakė teisių į dvarą. Nežinia kada valdžia susirūpins dvaro išlikimu, tuo tarpu filmas primena ypatingą šio dvaro istoriją. Galbūt greitu laiku rasime galimybę parodyti šį filmą per bibliotekos internetinę svetainę .

Julita Švėgždavičienė