Į Pradžią » ... » 2012 » Vytautas Šlyžius dovanojo knygas

Vytautas Šlyžius dovanojo knygas

Vytautas Šlyžius

Rudeniop Vytautas Šlyžius elektroniniu paštu pasiūlė atsirinkti ir padovanoti senesnių metų, sovietinio laikotarpio knygų, o likusias nuvešiąs į Šiaulių naudotų knygų knygyną. Susipratusį telšiškį pradžiuginome pasakę, kad bibliotekai netinkančias knygas greitai paimtų „Mainų lentynos" lankytojai. Puiku, kad išmesti knygas į konteinerius ar panašiai kol kas dar nesiryžtama. Juk knyga daugiau ar mažiau yra vertinama kaip kultūros paveldas. Susidarė nemažas „Sakalo" bendrovės leistų knygų rinkinys, įrištų kelerių metų „Židinio" žurnalo komplektų lentyna. Tarp kitų vertingų leidinių -Žemaitės Raštų 1927 metų leidimo tomas. Verta pasidžiaugti, kad taip kraštiečiai ir vietos bendruomenė prisideda prie Lietuvos tarpukario leidinių, viešai prieinamų čia pat Telšiuose, tikimės renovuotoje bibliotekoje, kolekcijos sudarymo.