Į Pradžią » ... » 2012 » Seminaras Klaipėdoje

Seminaras Klaipėdoje

Seminaro dalyviai

Lietuvos kultūros darbuotojų profesinė sąjunga, vykdydama bendrai finansuojamo iš Europos socialinio fondo lėšų projekto „Socialinio dialogo skatinimas Lietuvos kultūros darbuotojų institucijose" veiklas, 2012 metų lapkričio 12-13 dienomis Klaipėdoje organizavo seminarą „Darbo teisės pagrindai". Bibliotekos direktorei sutikus seminare dalyvavo telšiškės bibliotekininkės Julita Švėgždavičienė ir Vilija Jocienė. Per 16 akademinių valandų išgirdome daug naujovių, ypatumų ir subtilumų darbuotojo statusą turinčio žmogaus veiklą reglamentuojančiuose Darbo kodekso straipsniuose. Vis tik, kaip lektorius Justas Vytautas Paulionis sako, reikia mokėti Darbo kodekse skaityti, kas „parašyta" tarp eilučių. Tai iš esmės reiškia, kad patartina kreiptis į darbo teisę išmanantį juristą, patyrusį advokatą. Seminare aptarėme bibliotekininkams aktualius klausimus. Visų nuomone - seminaras buvo naudingas.