Į Pradžią » ... » 2012 » 2012 m. rugsėjo - gruodžio mėn. Mokymo seminarai bibliotekininkams

2012 m. rugsėjo - gruodžio mėn. Mokymo seminarai bibliotekininkams

foto iš seminaro Šiauliuose

Atstovavimo bibliotekoms gebėjimo stiprinimas

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoje bibliotekoje ir Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoje bibliotekoje 2012 metų pabaigoje rugsėjo - gruodžio mėnesiais vyko mokymo seminarai tema ,,Atstovavimo bibliotekoms gebėjimo stiprinimas". Dirbo dvi darbo grupės: Šiaulių bei Telšių rajonų bibliotekininkai. Jie aptarė efektyvios prezentacijos ruošimo taisykles, atstovavimo žinutės ir bibliotekos istorijos kūrimo principus bei būdus. Bibliotekininkai grupėse diskutavo apie bibliotekos vertės suvokimą bei jos demonstravimą, apie šiuolaikinės viešosios bibliotekos naudos ir vertės pristatymą visuomenei, verslui, valdžios institucijoms, žiniasklaidai, vietos bendruomenei siekiant rėmimo ir abipusiai naudingos partnerystės. Mokymo seminarus vedė lektorės Šiaulių P. Višinskio VB Regioninio bibliotekų veiklos ir vadybos skyriaus vedėja Ekaterina Prakapene bei Telšių K. Praniauskaitės VB direktorės pavaduotoja Vida Urnikienė.